Polityka cookies

  Zamawianie i płatności on-line dla klientów w Twoim lokalu prostsze niż myślisz!


  Aplikacja Eatly rozwiązuje problem braku dostępności obsługi oraz skraca czas oczekiwania na ulubiony posiłek do minimum. Twoi Klienci pokochają Eatly za szybkość i wysoką skuteczność!
  Sprawdź możliwości aplikacji i dołącz do Nas!


  Zobacz ofertę
  Image
  Image
  Poznaj Eatly

  Niezwykle łatwe i szybkie zamawianie posiłków...

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z trudności, które codziennie spotykasz prowadząc lokal gastronomiczny. Poważne wyzwania, których doświadcza cały rynek, czyli rosnące koszty utrzymania, obsługi klientów zagranicznych i wyposażenia lokali w tablety rozwiążesz dzięki Naszej aplikacji.

  Aplikacja Eatly:

  • wesprze Twoich pracowników w przyjmowaniu zamówień
  • obsłuży płatność za zamówienie wszystkimi dostępnymi metodami płatności online
  • przyjmie i pomoże zarządzać rezerwacjami stolików
  • da Ci wgląd w ilość i wartość zamówień,
  • przyprowadzi do Ciebie nowych klientów,

  Image
  Poznaj Eatly

  Wspomoże pracę Twojego zespołu...

  Aplikacja Eatly skutecznie wyręczy Twoich kelnerów w części prac takich jak: podawanie klientom menu, zbieranie zamówień, dostarczanie rachunków i pobieranie płatności. Klienci restauracji, posiadający aplikację wykonają każdą z tych czynności szybko i intuicyjnie.

  Za pomocą wyszukiwarki lub mapki klient wybiera miejsce, w którym chce zamówić posiłek. Może też zarezerwować stolik na konkretny dzień, godzinę i ilość osób. W aplikacji wyświetlane jest menu restauracji wraz z cenami. Nie ma również problemu, aby zamówić kolejny posiłek. Płatność następuje na samym końcu. Klient ma również możliwość zostawienia napiwku przez aplikację, co jest świetną opcją, jeżeli akurat nie ma przy sobie drobnych.

  Image
  Poznaj Eatly

  Wszystkie metody płatności w jednym miejscu

  Za złożone zamówienie Twój Klient może zapłacić dowolnie wybraną, bezgotówkową metodą płatności. Oznacza to brak problemów z wydaniem reszty. Aplikacja jest zintegrowana z systemami płatności: GPay, AppPay, Blik, Szybki przelew. Dodatkowa opcja Eatly Tip umożliwia zostawienie napiwku. Intuicyjny i prosty interfejs bezproblemowo przeprowadzi nowych i starych klientów przez cały proces płatności.

  Image
  Poznaj Eatly

  Prostota ukryta w przyjaznym systemie zarządzania

  Webowa aplikacja dla restauratora została stworzona, aby zapewnić swoim użytkownikom prostą i przyjemną obsługę. Eatly wprowadzi do Twojego lokalu porządek, ułatwi kelnerom pracę, a Tobie przyniesie liczne korzyści. Skonfiguruj wszystko, co niezbędne, aby Twój lokal gastronomiczny zaczął przynosić zyski!

  • Wypełnij formularz rejestracyjny i stań się częścią Eatly!
  Image
  Image

  Co zyskasz z Eatly?

  Image
  Image

  Kontakt

  Daj nam znać, że chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej aplikacji. Uzupełnij poniższy formularz, a nasz Przedstawiciel skontaktuje się z Tobą by wszystko dokładnie wytłumaczyć.

  E-mail

  • info@eatly.pl

   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Quality App Studio Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ([Eatly]) informacji marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących.
   KLAUZULA INFORMACYJNA
   Administratorem Twoich danych osobowych jest Quality App Studio sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach:
   1) weryfikacji, czy jesteś uprawniony do tego, aby zarejestrować Cię jako użytkownika Platformy;
   2) podjęcia działań związanych z obsługą Twojej rejestracji do Platformy oraz świadczeniem usług drogą elektroniczną w zakresie utworzenia i obsługi Twojego konta jako użytkownika Platformy;
   3) kontaktu z Tobą w celach związanych z Twoim korzystaniem z Platformy;
   4) obrony przed ewentualnymi roszczeniami lub dochodzenia ewentualnych roszczeń związanych
   z Twoim korzystaniem z Platformy;
   5) marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych oraz podmiotów trzecich.
   Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych stanowią: 1) wykonanie umowy, której jesteś stroną, a także podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem tej umowy; 2) nasz prawnie uzasadniony interes polegający na konieczności weryfikacji osób zgłaszających się do Platformy, możliwości kontaktowania się z osobami zgłaszającymi się do rejestracji do Platformy oraz jej użytkownikami, możliwości dochodzenia lub obrony przed roszczeniami oraz możliwości kierowania informacji marketingowych do użytkowników naszej Platformy (w zakresie informacji marketingowych dot. naszych produktów i usług); 3) w zakresie marketingu bezpośredniego produktów i usług podmiotów trzecich podstawą jest Twoja zgoda.
   Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych, prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, oraz inne prawa opisane w szczegółowej informacji o przetwarzaniu Twoich danych.